Close
help

Szukasz

Mobilnej strony?

Załóż ją już teraz lub skorzystaj z pomocy. Możesz wysłać wiadomość albo zadzwonić

napisz tel. 17 785 18 18

Twoja mobilna strona stworzysz ją błyskawicznie wykorzystując gotowe treści!
7 dni bez zobowiązań

PROMOCJA!

Zamów pakiet 100 wizytówek z projektem za symboliczną 1zł, a mobilną stronę internetową dla Twojej firmy otrzymasz ZA DARMO! Oferta trwa do 14 listopada 2016r.

Jak to zrobić? Masz 2 możliwości:

1) Złóż zamówienie kontaktując się z nami dzwoniąc na numer telefonu: 17 785 18 18 lub wyślij wiadomość na adres: biuro@kliksite.pl

2) Przejdź od razu do stworzenia własnej strony – utwórz konto klikając w prawym górnym rogu w przycisk LOGOWANIE, wybierz opcję ZAREJESTRUJ SIĘ, wypełnij potrzebne dane i kliknij przycisk ZAŁÓŻ KONTO. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją.

Czym jest mobilna strona internetowa kliksite? To nic innego jak strona www dla Twojej firmy. Dlaczego jest taka wyjątkowa? Po pierwsze jest mobilna, czyli dostosowuje się do urządzeń na których jest przeglądana (laptop, smartfon, tablet), co wpływa na jej widoczność w sieci (pozycjonowanie Google). Po drugie masz do wyboru ponad 100 szablonów wraz z gotowymi treściami, które możesz indywidualnie dobrać do profilu działalności Twojej firmy! Nowoczesne szablony przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów, a Ty zwiększysz zysk.