Close
help

Szukasz

Mobilnej strony?

Załóż ją już teraz lub skorzystaj z pomocy. Możesz wysłać wiadomość albo zadzwonić

napisz tel. 17 785 18 18

Twoja mobilna strona stworzysz ją błyskawicznie wykorzystując gotowe treści!
7 dni bez zobowiązań

Pomoc

Kliksite w pytaniach i odpowiedziach (FAQ kliksite.pl)

 

Czym jest kreator stron www?

jest narzędziem, które umożliwia stworzenie profesjonalnej strony internetowej przez osoby, które nie znają zasad programowania HTML/ PHP. Powstał on z myślą o ludziach, którym zależy na szybkim i efektownym zaprezentowaniu swojej działalności w środowisku internetowym. Kreator jest łatwym w obsłudze, przyjaznym dla użytkownika narzędziem, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na technologiach informacyjnych mają możliwość samodzielnego stworzenia atrakcyjnej strony internetowej

Czy muszę posiadać własna domenę?

Nie. Nie jest to konieczne, gdyż kreator stron kliksite zapewnia dodatkowo subdomenę gratis, dzięki czemu Państwa firma otrzyma unikalny adres w sieci, np. Twoja_Nazwa.kliksite.pl, i zyska w ten sposób nowe źródło reklamy. Jednak jeżeli wyrażą Państwo taką chęć, program kliksite daje możliwość zarejestrowania nowej domeny (np. Twoja_nazwa.pl) lub podpięcia już posiadanej domeny do utworzonej u nas strony.

Co muszę zrobić aby mieć własna stronę?

Aby stworzyć stronę, wystarczy zarejestrować się w serwisie kliksite.pl, zalogować się i kliknąć w przycisk ?dodaj stronę?. Treść i wygląd strony ustalisz w kilku prostych krokach.

Czym różni się kreator strony od zwykłej strony www?

Aby stworzyć stronę www, należy posiadać wiedzę z zakresu języka HTML oraz poświęcić dużą ilość czasu, natomiast przy użyciu kreatora umiejętności te nie są konieczne a proces tworzenia strony jest bardzo szybki. Odwiedzający Twoją stronę nie zobaczą jednak różnicy: efekt końcowy to profesjonalnie wyglądająca, kompletna strona o unikalnej treści i adresie.

Co to są szablony www?

szablony są elementami strony, które pozwalają na dopasowanie odpowiedniej szaty graficznej do rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności. Serwis kliksite posiada ok 120 różnych szablonów. Szablony podzielone zostały według następujących kategorii: gastronomia, biznes i usługi, nieruchomości i budownictwo, turystyka i rekreacja, uroda i moda, zdrowie i medycyna, transport i motoryzacja, szkolnictwo i inne. Przykładowo jeżeli prowadzą Państwo salon fryzjerski, wybierają Państwo kategorię uroda i moda i tam szablon np. z kobietą o pięknych długich włosach, który doskonale odda charakter i profil Państwa firmy.

Czy muszę od razu płacić za stronę www?

Nie. Mogą Państwo przez 7 dni skorzystać z możliwości darmowego testowania programu kliksite. Dzięki temu poznają Państwo zasady działania programu i przekonają się o jego licznych zaletach.

Ile kosztuje mnie strona www w kreatorze?

Przez pierwsze 7 dni nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej. Kolejny rok jest objęty abonamentem w wysokości 499 zł netto.

Czy będę widoczny w Google?

Tak, choć może to nastąpić z opóźnieniem. Odnośniki do Państwa strony prowadzące z wartościowych serwisów pozwolą przyspieszyć ten proces.

Jak mogę pozycjonować swoją stronę www?

przede wszystkim należy zadbać o to, by tytuł strony, opis strony i słowa kluczowe (można je zmienić w zakładce ?ustawienia główne?) odpowiadały tematyce strony. Najważniejsza dla wyszukiwarek jest jednak treść strony: rzeczowa, rozbudowana, interesująca, unikalna (nie skopiowana z innych miejsc w sieci) i zawierająca słowa, dla których chcesz pozycjonować stronę. Ponadto istotne są prowadzące do Twojej strony odnośniki. Linki z wartościowych, popularnych serwisów cenione są wyżej.